Кошик
3 відгуків
Ми піклуємось про Вашу безпеку.
+380673730509
+380974870007
+380962441239
+380673730509
Бухгалтерія
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Системи контролю та управління доступом (СКУД)

 • Послуга

Ціну уточнюйте

+380974870007
 • +380962441239
 • +380673730509
  Бухгалтерія
 • Графік роботи
 • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Системи контролю та управління доступом (СКУД)
ПослугаСистеми контролю та управління доступом (СКУД)
Ціну уточнюйте
+380974870007
 • +380962441239
 • +380673730509
  Бухгалтерія
Опис
Інформація для замовлення

Система контролю і управління доступом (СКУД) - представляє набір програмно-технічних засобів, які виконують завдання контролю і управління відвідуванням і окремими його частинами, а також контроль за переміщенням персоналу і часом перебування. Основні завдання системи контролю доступу - це запобігання несанкціонованого проникнення на територію, що охороняється, розмежування доступу до окремих приміщень, облік часу перебування, збір, аналіз і зберігання інформації про дії співробітників і відвідувачів.Контроль управління доступом забезпечує збереження інформації і матеріальних цінностей, а також служить для безпеки відвідувачів об'єкту і персоналу (системи контролю доступу, контроль управління доступом).

Система контролю доступу повинна виконати такі дії:

Прочитування даних з певного носія (наприклад, електронна карта) або безпосереднє введення інформації з панелі;
Передача зчитаних даних на контролер, який в простіших варіантах може бути вбудований в прочитувальну панель або бути у вигляді окремого комп'ютера. У контролері зберігається інформація про режим роботи, конфігурації, права доступу до приміщень;
Порівняння отриманої інформації з інформацією в базі.
Система приймає рішення на допуск або на блокування, переводить приміщення в режим охорони, включає сигнал тривоги і так далі При позитивному рішенні посилається сигнал на електричний замок.

Виходячи з цих завдань системи контролю доступом складається з таких блоків: пристрій ідентифікації, контролер, виконавчий пристрій. А вже залежно від рівня безпеки, який повинна надати СКУД, вибираються відповідні пристрої. Складніші системи контролю і управління доступом виконують не лише функції допуску або не допуску, а і веде детальну статистику "хто, куди, скільки часу".

До даної групи входять такі пристрої: замки, що замикають пристрої, домофони, електронні ключі, зчитувачі, турнікети, прохідні, системи ідентифікації, шлагбауми.

Класифікація системи контролю доступом(СKУД):

автономні - інформація не передається на центральний пункт охорони і не контролюється операторами;
центральні (мережеві) - відбувається обмін з центральним пунктом охорони для управління виконавчими пристроями;
універсальні - можуть працювати як автономному режимі, так і мережевому. Якщо відбувається збій центрального пристрою управління, то перемикається на автономний режим.

Переваги використання СКУД і безконтактних карт:

контроль і обмеження доступу відвідувачів і в той же час безперешкодний прохід співробітників;
співробітник може мати доступ до певних приміщень;
картка легко програмується;
швидкий доступ до закритих приміщень;
контроль робочого часу співробітника і переміщення по території;
організація бази даних на кожного співробітника.

Встановлена система контролю доступу, легко забезпечує мінімальний рівень безпеки для об'єкту, а контроль управління доступом дозволить керівникові контролювати запізнення співробітників.

 • Ціна: Ціну уточнюйте