Кошик
3 відгуки
Центр Безпеки Бізнесу спеціалізується по наданню повного комплексу послуг з охорони об'єктів
+380673730509
+38097 487 00 07
+38067 373 05 09
032 243 77 43
Комерційний відділ
Наявність документів
Знак Наявність документів означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Блискавкозахист

 • Послуга

Ціну уточнюйте

+38097 487 00 07
 • +38067 373 05 09
 • 032 243 77 43
  Комерційний відділ
 • 032 243 08 48
  Бухгалтерія
 • Графік роботи
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дня за счет покупателя
Блискавкозахист
ПослугаБлискавкозахист
Ціну уточнюйте
+38097 487 00 07
 • +38067 373 05 09
 • 032 243 77 43
  Комерційний відділ
 • 032 243 08 48
  Бухгалтерія
Опис
Информация для заказа
Відгуки про послугу

Блискавкозахист являє собою ряд технічних рішень, покликаних забезпечити збереження всіх систем та елементів будівельних об'єктів, а також безпеку людей, що знаходяться в них, під час прямого удару блискавки.

Власники власних будинків, сьогодні, в індивідуальному порядку, можуть обзавестися системою блискавкозахисту, або передбачити її встановлення ще на стадії проектування будинку. Тим більше, що держава переглянула ряд вимог, що пред'являються до приватної власності. У число переглянутих вимог увійшли норми електрозахисту індивідуальних житлових будівель.

Наскільки ж важливо вчасно обзавестися системою блискавкозахисту? Сьогодні, багато хто пам'ятає будь-які випадки, які сталися з кимось, пов'язані з попаданням блискавки в житлові будівлі. Наслідки в результаті таких випадковостей бувають плачевні. У середньому, у порівнянні з втратами, нанесеним наслідками потрапляння блискавки в житловий будинок, встановлення системи блискавкозахисту не здається таким вже дорогим задоволенням.

Блискавкозахист буває внутрішнім і зовнішнім.

Внутрішній блискавкозахист, це ряд заходів, націлених на забезпечення збереження споруди, при виникненні наведень і небезпечної напруги як в електросистемі, так і в трубопроводі, у разі удару блискавки. Така система включає в себе ПЗІП - пристрій захисту від виникнення імпульсних перенапруг, у поєднанні з ефективною системою заземлення. Компоненти, у складі внутрішнього блискавкозахисту, повинні проектуватися і встановлюватися відповідно до таких стандартів як: РД 34.21.122-87 і СО 153-34.21.122-2003.

Системою зовнішнього блискавкозахисту є громовідвід, що забезпечує перехоплення блискавки, з подальшим відведенням розряду в землю, захищаючи, таким чином, будівлю від пожежі і пошкодження.

Система зовнішнього блискавкозахисту складається з трьох пристроїв:

Громовідвід - блискавкоприймач перехоплює розряди блискавки. Пристрій не дозволяє розряду, з причини фізичних принципів, потрапляти в інші, більш значущі елементи будівлі.

Токовідвід (спуск) відводить струм від громовідводу в напрямку заземлювача, який являє собою металевий провідник, занурений у грунт. У результаті використання цього пристрою, струм розсіюється в землі.

Сучасна система блискавкозахисту може бути пасивною або активною.

Пасивна система блискавкозахисту

Це, по суті, класичний спосіб відведення розряду блискавки, передбачає використання металевого блискавкоприймача, змонтованого на даху.

Пасивні системи блискавкозахисту поділяються на такі типи:

1) Штирьова система. Металевий блискавкоприймач монтується на покрівельному підвищенні і заземлюється. На нього доведеться удар блискавки. Від блискавкоприймача, в напрямку землі, відходить струмовідвід, який представляє собою дріт з діаметром перетину не менше 6 мм. Струмовідвід кріпиться до закладеного в землю заземлювача. Ця система недорого коштує, але в той же час охоплює невеликий сектор, як правило, такий захист актуальний на невеликих будівлях.

2) Тросова система. У цьому випадку, металевий трос простягається уздовж покрівельного коника, розташовуючись на двох дерев'яних підпорах по всій довжині. До цього тросу приварений струмовідвід, який уздовж даху спускається в напрямку землі і кріпиться до заземлювача. Подібна система ефективно захищає будівлі з великою площею покрівельної конструкції. Нерідко, система застосовується для захисту від блискавки комерційних павільйонів, тимчасових споруд і т.д. Але слід враховувати, що застосування такої системи важко на об'єктах зі складною і великою покрівлею, не тільки з технічної, але і з естетичної точки зору.

3) Сітчаста система. Ця система являє собою поєднання металевих провідників і металевих струмовідводів, які заземлені окремо.

Це найбільш ефективна система пасивного блискавкозахисту, оскільки вона здатна захистити від прямого попадання блискавки, практично всі конструкційні елементи будівлі. Більше того, ця система відрізняється високою надійністю, але складна в монтажі і помітна при детальному розгляді будівлі. Грамотно розрахована система являє собою комбінацію з сітчастого і стрижневого блискавкоприймачів. Для більшої ефективності, можлива установка декількох штирів на одній покрівельній системі. Така система перевірена часом і дуже надійна, незважаючи на деяке порушення екстер'єру будівлі.

Активний блискавкозахист

Це результат сучасних розробок. В основі активного блискавкозахисту лежить застосування іонізації повітря навколо штанги. Результатом такого заходу, є істотне збільшення захищеної зони. Пристрій не потребує мережевого підживлення і безпечний для навколишнього середовища і людини. Іонізатори створюють періодичні серії електричних імпульсів, між пристроєм і грозовою хмарою, за допомогою використання в якості підживлення, напруженості електромагнітного поля. Іонізатор в даному випадку, так чи інакше, провокує попадання блискавки в блискавкоприймач. Така система не вимагає періодичного експлуатаційного обслуговування, працює автономно. Монтаж активного блискавкоприймача здійснюється на відстані 1 метра від найвищої точки будинку. Відведення розряду здійснюється двома спусками. Система активного блискавкозахисту компактна, не помітна, має, велику захисну зону (не менше 80 метрів).

 • Ціна: Ціну уточнюйте