Кошик
3 відгуків
Центр Безпеки Бізнесу спеціалізується по наданню повного комплексу послуг з охорони об'єктів
+380673730509
+38097 487 00 07
+38067 373 05 09
032 243 77 43
Комерційний відділ
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Встановлення та монтаж пожежної сигналізації

 • Послуга

Ціну уточнюйте

+38097 487 00 07
 • +38067 373 05 09
 • 032 243 77 43
  Комерційний відділ
 • 032 243 08 48
  Бухгалтерія
 • Графік роботи
 • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Встановлення та монтаж пожежної сигналізації
ПослугаВстановлення та монтаж пожежної сигналізації
Ціну уточнюйте
+38097 487 00 07
 • +38067 373 05 09
 • 032 243 77 43
  Комерційний відділ
 • 032 243 08 48
  Бухгалтерія
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відгуки про послугу

Пожежна сигналізація являє собою комплекс технічних засобів, призначених для достовірного і своєчасного оповіщення про виникнення на об’єкті ситуації займання. Функції оповіщення включають в себе: детектування пожежі або передпожежної ситуації, обробку та фіксацію первинної інформації, формування одного або декількох керуючих сигналів, які передаються датчиками пожежної системи безпеки на централізований пульт пожежної охорони, а також на систему автоматичного пожежогасіння та димовидалення.

Пожежна чи протипожежна сигналізація дозволяє користувачам запобігти загорянню, що набагато легше, ніж усувати його і його наслідки.

Комплексні пожежні системи складаються з пожежної сигналізації та системи пожежогасіння.

Сучасні пожежні системи не тільки сповіщують про будь-які ознаки пожежі і диму, точно визначають місцезнаходження джерела загоряння, а й оперативно вживають усіх заходів для пожежогасіння.

Варто зазначити, що найпростішою системою пожежної сигналізації буде сукупність кнопок або важелів пожежної сигналізації для ручного спрацювання. Такі пожежні системи не мають пожежних датчиків, а лише ручні сповіщувачі і повністю залежать від людського фактора. Такі пожежні системи виправдовують себе в офісних приміщеннях, де є велика кількість людей.

Головним початковим призначенням усіх пожежних систем є збереження та порятунок людських життів. Також багато людей більшою мірою турбуються про збереження свого цінного майна.

Кращим способом захистити свою компанію або бізнес це використання сучасного пожежного обладнання.

Пожежна сигналізація встановлюється практично у всіх приміщеннях нежитлового фонду: офісні, торговельні та розважальні центри, склади, аптеки, відділення банків і т.д. Оскільки основне завдання, пожежної сигналізації - порятунок життя людей, важливо здійснювати проектування, установку і обслуговування пожежної сигналізації згідно з усіма необхідними нормативами.

Системи пожежної сигналізації зазвичай поділяють на:

пожежні сигналізації;
охоронно-пожежні сигналізації.

Охоронно-пожежні сигналізації використовують в комплексі пожежні сповіщувачі та охоронні пристрої для багатостороннього захисту об'єкта. Такий комплекс може складатися з відеоспостереження, системи оповіщення, контролю доступу, переговорних пристроїв і т.д.

Система пожежної сигналізації є складним комплексом технічних засобів, що слугує для своєчасного виявлення спалаху в зоні, що захищається. Як правило, пожежна сигналізація інтегрується в комплекс, об'єднуючий системи безпеки і інженерні системи будівлі, забезпечуючи достовірною адресною інформацією системи сповіщення, пожежогасіння, димовидалення.

В даний час весь перелік організаційно-технічних заходів на об'єкті під час пожежі має одну головну мету - врятування життя людей. Тому на перше місце виходять завдання раннього виявлення спалаху і сповіщення персоналу.

Основні функції пожежної сигналізації забезпечуються різними технічними засобами. Для виявлення пожежі служать сповіщувачі, для обробки і протоколювання інформації та формування сигналів тривоги - приймально-контрольна апаратура і периферійні пристрої.

Окрім цих функцій, пожежна сигналізація повинна формувати команди на включення автоматичних установок пожежогасіння і димовидалення, систем сповіщення про пожежу, технологічного, електротехнічного і іншого інженерного устаткування об'єктів. Сучасна апаратура охоронний-пожежної сигналізації має власну розвинену функцію сповіщення.

Ми пропонуємо своїм клієнтам повний цикл співпраці. У сфері охорони від пожежі і його ліквідації - це проектування і монтаж, технічне обслуговування систем пожежної сигналізації і різних установок пожежогасіння: водяного, пінного, газового, порошкового, аерозольного.

Проектування і монтаж систем вентиляції і димовидалення, сповіщення і управління евакуацією людей при пожежі, пожежного спостереження, пристроїв для захисту будинків і будівель від розрядів блискавки.

Здійснюємо вогнезахисну обробку деревини і тканин, а також обробляємо вогнезахисними матеріалами металеві, залізобетонні та інші конструкції.

Ціна розраховується після виїзду нашого фахівця на об'єкт, залежно від приміщення, згідно проекту

Выбор оказываемых услуг Монтаж
 • Ціна: Ціну уточнюйте