Кошик
3 відгуків
Центр Безпеки Бізнесу спеціалізується по наданню повного комплексу послуг з охорони об'єктів
+380673730509
+38097 487 00 07
+38067 373 05 09
032 243 77 43
Комерційний відділ
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Які бувають автомобільні сигналізації?

Існує велика кількість різних автосигналізацій.

Всі автосигналізації мають стандартний набір функцій, будь то одностороння автосигналізація або автосигналізація з пейджером і модулем GSM.

Блокування двигуна.

Управління центральним замком.

Датчик удару.

Вихід на світлову сигналізацію.

Вихід на сирену.

Охорона дверей, багажника, капота.

Цими функціями зазвичай володіють односторонні автосигналізації, така сигналізація підійде, якщо Ви паркуєте свій автомобіль у дворі удома і Ваш автомобіль низької цінової категорії. Двосторонні автосигналізації (або автосигналізації з двостороннім зв'язком) так само володіють цими ж функціями і функцією пейджер. Переваги автосигналізації з пейджером полягають в повному контролі за Вашим автомобілем на відстані 300-500 метрів (у міських умовах). На цій відстані Ви можете відкривати і закривати автомобіль, подивитися температуру в салоні автомобіля, при спробі злому Вашого автомобіля, пейджер оповістить Вас сигналом брелка або вібровикликом з вказівкою зони спрацьовування на рідкокристалічному дисплеї (відкриті двері, капот, багажник, або спрацював датчик удару), так само в пейджер вбудовані годинник і будильник. Така сигналізація підійде якщо Ви паркуєте свій автомобіль у дворі удома або в гаражі недалеко від будинку. Існують автосигналізації з двостороннім зв'язком і автозапуском двигуна. Автосигналізацію з автозапуском двигуна, можливо встановити на автомобіль як з механічною так і з автоматичною коробкою передач. Автозапуск двигуна здійснюється з брелка автосигналізації, можливо так само здійснити автозапуск по температурі двигуна, по температурі усередині салону, автозапуск в певний час і по напрузі бортової мережі. (При установці автосигналізації з автозапуском двигуна на авто, яке має вбудований іммобілайзер, необхідний другий чіп-ключ) До речі про іммобілайзерах. Іммобілайзер може бути вбудований в автосигналізацію, тобто при знятті з охорони Ваш автомобіль не заведеться поки Ви: не натиснете яку-небудь кнопку на брелку, або не піднесете спеціальний ключ або не маєте при собі брелка-мітки, сам іммобілайзер навіть не в комплексі з автосигналізацією є хорошим протівоугонним засобом, оскільки має близько трьох блокувань двигуна, а в дорогих моделях і безпровідне блокування двигуна. Зовсім недавно з'явилися GSM сигналізації, це автосигналізації повністю задовольняючі потреби автоаматорів. Переваги GSM сигналізацій: Дальність дії цих сигналізацій не обмежено, тобто де ловити Ваш мобільний телефон, там і на зв'язку Ваш автомобіль, де б ви не знаходилися: на дачі або в іншій країні, Ваш автомобіль оповістить Вас про той, що трапився смс повідомленням або голосовим повідомленням російською мовою. При установці GSM автосигналізації Ви зможете повністю управляти їй зі свого мобільного телефону, наприклад відкрити або закрити авто, включити автозапуск двигуна автомобіля, подивитися заряд акумулятора або температуру в салоні авто. Такі автосигналізації можна встановити на автомобілі будь-якої цінової категорії і марки. Так само рекомендуємо встановити GSM автосигналізацію на автомобіль, який паркуєте в гаражі далеко від будинку і звичайна автосигналізація з двостороннім зв'язком не ловить.