Кошик
3 відгуків
Центр Безпеки Бізнесу спеціалізується по наданню повного комплексу послуг з охорони об'єктів
+380673730509
+38097 487 00 07
+38067 373 05 09
032 243 77 43
Комерційний відділ
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Рекомендації по використанню та встановленню систем пломбування

Системи пломбування та опечатування:

Звертаємо вашу увагу на системи пломбування і опечатування нового покоління що дозволяють як обмежити доступ до матеріальних цінностей, так і своєчасно виявити факт несанкціонованого відкриття, крадіжки або порушення умов зберігання або транспортування. Зірвати таку пломбу і встановити її повторно, не залишивши видимих слідів, не можливо. Індивідуальний номер, що не повторюється виключає можливість підміни пломби, а також дозволяє деталізувати облік вантажу або товару, реєструвати пломбу в товарно транспортній накладній, вести комп'ютерний облік товарів і відповідно регулювати відносини з постачальниками і клієнтами при виникненні конфліктних ситуацій.

Серед пломбувальних засобів є пластикові номерні пломби, пломби наклейки, силові пломби які використовуються з дротом або тросом, пломби на саморозривній основі. Для встановлення пломб не потрібно багато зусиль адже застосовуються вони самостійно без додаткового обладнання. Зірвана пломба тяне за собою серйозну відповідальність працівника адже це прирівнюється до крадіжки на підприємстві

Рекомендації по використанню систем пломбування та опечатування.

 

1. Система встановлення пломб має бути постійною та неперервною.

2. Перед початком використання пломб потрібно завести журнал для обліку і передати його відповідальній особі яка буде встановлювати і знімати пломби.  В обліковому журналі фіксувати дату час встановлення та вскриття  пломби.

3. Перед вскриттям пломби обов'язково перевірити зовнішній вигляд пломби, номер а також її справність.