Кошик
3 відгуків
Центр Безпеки Бізнесу спеціалізується по наданню повного комплексу послуг з охорони об'єктів
+380673730509
+38097 487 00 07
+38067 373 05 09
032 243 77 43
Комерційний відділ
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Послуги монтажу від компанії "Центр Безпеки Бізнесу"

Монтаж пожежної сигналізації

Монтаж пожежних сигналізацій вкрай актуальне при масових перевірках МНС. У нас є всі необхідні сертифікати та ліцензії, а так само ми гарантуємо вам якісний монтаж за приємну ціну.

Наші кваліфіковані фахівці проведуть монтаж сигналізацій тільки з високоякісним обладнанням. У короткі терміни ми виконаємо Ваше замовлення. Для того, щоб замовити монтаж пожежної сигналізації, зателефонуйте за телефонами, які ви знайдете на цьому сайті.  Менеджер  відповість на будь ваше запитання.
 

Монтаж системи відеоспостереження

Монтаж системи відеоспостереження необхідний кожній організації, що бажає мати високий рівень захисту. Надійна система відеоспостереження дозволить контролювати персонал, фінансові операції і допоможе зібрати необхідні відомості.

 

Ми виробляємо монтаж систем відеоспостереження: в офісі, на складі, в квартирі, під'їзді і в будь-яких інших приміщеннях або на вулиці. Варто відзначити, що встановлення відеоспостереження дозволить налаштувати обладнання таким чином, щоб воно автоматично повідомляло про якісь зміни безпосередньо на мобільний телефон. Щоб замовити установку відеоспостереження зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті.

 

Монтаж охоронної сигналізації

Установка охоронної сигналізації обов'язкова для захисту будь-яких приміщень (адміністративних, офісних, складських і т.д.), а також для захисту територій, прилеглих до об'єктів. За бажанням Замовника можливий монтаж охоронної сигналізації в залежності від поставлених завдань і специфічності об'єкту, що охороняється. Охоронна сигналізація призначена для своєчасного оповіщення про несанкціоноване проникнення в охоронювані приміщення або на територію, прилеглу до  об'єктів  що охороняються.

 

Установка охоронної сигналізації дозволяє в режимі реального часу отримати вичерпну інформацію про ситуацію, яка відбувається на об'єкті, що охороняється і своєчасно відреагувати на події, що на  об'єкті що охороняється і прилеглій до нього території. Залежно від важливості і специфічності об'єкту, що охороняється потрібен певний монтаж охоронної сигналізації. Якщо на об'єкті, що охороняється знаходяться матеріальні цінності, що представляють інтерес для дрібних шахраїв, то цілком достатньо встановити на охоронюваному об'єкті датчики руху, від яких інформація про несанкціоноване проникнення буде надходити на пульт охорони, яка оперативно може виправити ситуацію, що склалася.